Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Çelik Yapılar

Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Sertifika
Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Dürüst olmak gerekirse, başlangıçta çelik yapıya pek aşina değilim, ancak projemi tamamlamama yardımcı olmak için mükemmel bir teklif verdiler.

—— Mike Guioguio

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlardan asla hayal kırıklığına uğramadım.

—— Mae Cena

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti beklenenden daha fazla kabul etmelidir.

—— Terry Shepley

Ben sohbet şimdi

Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri
Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Büyük resim :  Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ruly Steel
Sertifika: SGS, BV,ISO
Model numarası: Ruly0381
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 ton
Fiyat: USD900-USD1500 Per Ton
Ambalaj bilgileri: Rica olarak
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 2000 Ton

Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Açıklama
Başvuru: Ağır Sanayi Çelik Binaları Özellikler: Çelik Çerçeve Yapı Binası
Tip: Endüstriyel Çelik Binalar Ham çelik malzeme: Q235B, Q355B, ASTM A36,
Yüzey İşlem: Boyama veya Sıcak Daldırma Galvaniz hizmet ömrü: 50 yıl
Kolonlar ve Kiriş: H Bölüm Kolon ve Kiriş Kurulum: Sitede mühendis rehberliği
Vurgulamak:

SGS Ağır Sanayi Çelik Binaları

,

Prefabrik Endüstriyel Çelik Binalar

,

Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

Ağır Sanayi Çelik Binaları/Prefabrik Çelik Enerji Santralleri

 

Proje Açıklaması:

 
Ağır Sanayi Çelik Binaları/Prefabrik Çelik Enerji Santralleri.Binanın çelik karkas yapısının 3 boyutlu modelini tasarlıyoruz.Ardından 600 ton civarında çelik aksamı imal edip Genel müteahhit ile birlikte kurulumunu yapıyoruz.
Böyle bir proje için müşterimiz için 3D Tekla modelini de tasarlıyoruz.Böyle bir projenin boya kalınlığı da çok kalın, bunu çözmek için kapalı boyama odamız var.
 

Fabrika binasının çelik yapı mühendisliğinin temel özellikleri:

 

(1) Güçlü şok direnci.Çünkü çelik yapıların yapımında kullanılan malzemeler ağırlıklı olarak metal malzemelerdir ve kullanılan çeliğin çekme ve basınç dayanımında büyük avantajları vardır.Çelik yapı titreşim geciktirme performansına sahip olduğundan, sismik performansta iyi avantajlara sahiptir.Çelik yapının görünümü, ülkemde depreme dayanıklılık seviyesini büyük ölçüde artırdı.

(2) İnşaat hızı hızlıdır.Çelik yapıların yapımında, inşaat hızı çok hızlıdır ve inşaat süresi nispeten kısadır, bu da sıkı inşaat periyotları olan süreçler için çok faydalıdır.Bu, çelik yapı fabrikasyon tesisinde tamamlandığı için inşaat hızını büyük ölçüde artırır.Ekipman, çatı paneli ve aydınlatma paneli arasındaki örtüşme, havalandırma ekipmanı arasındaki örtüşmeyi güçlendirir.

(3) Yerden tasarruf edin.Çelik yapıların yapımında, binanın içinde kolon olmamasını sağlamak için bilimsel tasarım kullanılabilir ve bu şekilde, inşaat projesinin tam düzenlemesine daha elverişli olan iç mekan için daha geniş bir alan sağlanabilir. binanın iç kısmından.Çelik yapı yapımında, çok sayıda hat veya boru hattı olduğundan maksimum ölçüde yerden tasarruf sağlayabilir ve hatların ve boru hatlarının yenilenmesi için çok uygundur.

(4) Yüksek ısı direnci, zayıf yangın direnci ve zayıf korozyon direnci.Diğer binalarla karşılaştırıldığında, çelik yapıların yapımında kullanılan çelik, 200 santigrat derece yüksek sıcaklığa dayanabileceğinden, sıcaklık 200 santigrat derecenin üzerine çıkarsa, çeliğin performansı daha düşük olacaktır, bu da ısı direncine yol açar. çelik yapı.Nispeten güçlü, ancak aynı zamanda yangına dayanıklılıkta nispeten zayıf.Bu nedenle, çelik yapının yangın direncini daha iyi iyileştirmek için bir ısı yalıtım tabakası yapmak için bazı refrakter malzemelerin kullanılması gibi çelik yapının bu özelliğini önlemek için etkili önlemler almak gerekir.Ayrıca, çelik yapının ana malzemesi çelik olduğundan, çeliğin korozyon direnci nispeten zayıf olduğundan, çelik yapının genel korozyon direnci de nispeten zayıftır.Tasarım sürecinde tesisin kullanım şekli ve coğrafi konumu tam olarak dikkate alınmalıdır.Yerel hava koşullarına göre uygun korozyon önleyici önlemler ve işlemler uygulanacaktır.

 

Çelik Tasarım ve Detaylandırma:

Özel bir çelik yapı mühendisliği tasarım departmanımız ve araştırma ve geliştirme departmanımız var ve bağımsız ve eksiksiz bir çelik yapı mühendisliği tasarımı, optimizasyonu ve derinleştirme tasarım sistemi kurduk.İnşaat malzemeleri yerine mühendislik malzemeleri kurarken, sadece yapının güvenilirliğini ve ekonomisini değil, aynı zamanda geleneksel çevreleme malzemelerinin ve yeni bakım malzemelerinin kategorilerini, performansını, seçimini ve kombinasyonunu da kontrol ediyoruz.Tasarımımız sadece daha uygulanabilir, daha güvenli, daha ekonomik değil, aynı zamanda mimari güzellik açısından da zengindir.
Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri 0

Çelik yapıların ana parçaları ve teknik parametreler:

 

Ana Çelik Çerçeve Yapısı
Ana yapı H kesitli çelik Q345, alkid boyama, iki ana boyama, iki son boyama.
yoğun cıvata Sınıf 10.9
Toka cıvatasını çevirin M20+2, çelik Q235, işleme
Çapa cıvata M24, çelik Q235, işleme
Sıradan cıvata Galvanizli cıvata M20
Sıradan cıvata Galvanizli cıvata M12
meyilli ayraç Φ32*2.5, Φ12 yuvarlak çelik çubuk Q235, işlem görmüş ve boyanmış (alkid boyama)
Bağlantı parçaları ve aksesuarlar Çivi, yapıştırıcı vb.
Paketleme ve Yükleme:

Tüm yapı bileşenleri, paneller, cıvatalar ve aksesuar çeşitleri, okyanus taşımacılığına uygun standart paket ile paketlenecek ve 40'HQ'ya yüklenecektir.
Ağır Sanayi Çelik Binaları Prefabrik Çelik Enerji Santralleri 1

Neden biz?

 

1 Profesyonel tasarım ekibi Çizimi ihtiyacınıza göre tasarlayabilir veya çiziminize göre çelik miktarını hesaplayabiliriz.
2 Nitelikli imalat ekibi ve gelişmiş ekipman Her projeye bağımsız üretim programı yapıyoruz.Mühendislerimiz, imalat çalışmaları başlamadan önce her proje için işçileri tanıtacak ve eğitecektir.
3 Tek noktadan servis Neredeyse her çelik yapı projesi, kliniklerimizin gereksinimlerine göre özelleştirilmiştir.Bu tür birçok projeyi tamamladık, projeniz için entegre teklif sağlayabiliriz.
4 Profesyonel QC ekibi Profesyonel QC ekibi, isteğiniz gibi üretim ve hizmeti sağlayacağımızı garanti edecektir.
5 Satış sonrası servis Dış yalıtım ve çelik aksamların bakımı gibi kullanım sürecinizde yapmamız gereken herhangi bir sorunuz varsa, bize söylemeniz yeterli, elimizden geldiğince hizmeti vermeye çalışacağız.

İletişim bilgileri
Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd

İlgili kişi: Clark Cui

Tel: +8613687644939

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)