Mesaj gönder
Ana sayfa

Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

 

Qingdao Ruly Steel Engineering Co., Ltd, hafif ve ağır çelik yapı Tasarımı, İmalatı ve Montajı için profesyonel bir çelik yapı imalat ve inşaat şirketidir.

 

Çelik yapı imalat fabrikamızın taban alanı 35.000㎡, atölye alanı 20000㎡'dir.Birkaç hafif / ağır H çelik üretim hattına, BOX üretim hatlarına, C / Z aşık üretim hatlarına ve plazma kesme makinesi gibi gelişmiş ekipmanlarla çeşitli profil çelik sac makinelerine sahibiz.

 

Ürünlerimiz Avustralya, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika'ya ihraç edilmiştir.İhraç edilen projeye daha iyi hizmet verebilmek için mühendislerimizi ve çalışanlarımızı AISC, AWS D1.1, AS4100 gibi uluslararası tasarım ve imalat tekniklerini iyi tanımaları için eğitiyor ve ayrıca ISO9001: 2008, SGS ve BV ödüllerini aldık. Sertifikasyon.

 

Çelik yapı projesi için tek elden hizmet veriyoruz, sadece bize ihtiyacınızı söyleyin ve size ihtiyacınız olanı verelim.

 

Çelik yapı ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

 

Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd şirket Profili 0

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Qingdao Ruly Çelik Mühendisliği Co. Şti., 2005 yılında, 10 yıldan beri çelik yapı imalat ve inşaatı ile uğraşmaktadır.

Gittikçe daha fazla yabancı projenin tamamlanmasından sonra ana pazarımızı iç pazardan uluslararası pazarlara uyarlıyoruz.

Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Temmuz çelik

No. Çalışanları : 60~100

Yıllık satış : 15 Million-20 Million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 30% - 40%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar