Mesaj gönder
Ana sayfa Ürünlerçelik yapı depo

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi

Sertifika
Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Dürüst olmak gerekirse, başlangıçta çelik yapıya pek aşina değilim, ancak projemi tamamlamama yardımcı olmak için mükemmel bir teklif verdiler.

—— Mike Guioguio

Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlardan asla hayal kırıklığına uğramadım.

—— Mae Cena

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürecek ve sağladıkları hizmeti beklenenden daha fazla kabul etmelidir.

—— Terry Shepley

Ben sohbet şimdi

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi
ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi

Büyük resim :  ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Ruly Steel
Sertifika: SGS, BV, ISO
Model numarası: Ruly0284
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Metrekare
Fiyat: USD29-USD99 Per Square Meter
Ambalaj bilgileri: rica olarak
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Aylık 20000 Metrekare

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi

Açıklama
Özellikleri: Prefabrik Çelik Yapı Depo tip: Çelik yapı depo
Ham çelik malzeme: Q235B, Q355B, ASTM A36 Duvar ve Çatı: Cam yünü
Yüzey işleme: Boyama Çalışma kapsamı: Tasarım, İmalat, Montaj
Kumlama seviyesi: SA 2.5 Hizmet ömrü: 50 yıl
Vurgulamak:

ASTM A36 Çelik Yapı Depo

,

Prefabrik Çelik Yapı Depo

,

ASTM A36 çelik çerçeve prefabrik ev

Prefabrik Çelik Yapı Üretim Atölyesi Çelik Yapı Depo

 

Çelik yapı tesisinin tasarım esaslarının analizi

1. Çelik yapı atölyesinin cephe tasarım noktalarının analizi Çelik yapı atölyesinin cephe tasarımında dört temel özellik vardır: ölçek, çizgi, renk ve değişim. Çelik yapı fabrika binası ve betonarme yapı fabrika binası ile karşılaştırıldığında, hafif çelik yapı mimari tarzının en benzersiz özelliğidir.Çatı ayarının yetersiz aydınlatma etkisi nedeniyle, geleneksel betonarme yapı fabrika binasının tasarımında genellikle çok sayıda aydınlatma penceresi tasarlanır.Bununla birlikte, çok sayıda aydınlatma penceresi duvarın çizgi şeklini tahrip edecek ve çelik yapı fabrika binası bundan rahatsız olmayacaktır.Hafif çelik yapı çatısı, sadece tek tip aydınlatma değil, çok sayıda çatı ışık plakası kullanımıdır. ve hem uygulanabilir hem de güzel duvar hattı modellemesini tahrip etmeyecek, tesadüfen fabrika binalarının ortak tipi için çok uygundur, tesadüfen de havalandırma tesisi sorununu çözmüştür.Cephe basit ve görkemli gerektirir ve aynı zamanda basit ve birleşiktir ve kilit noktaları vurgular.

 

2. Çelik konstrüksiyon fabrika binasının kafes kolon tasarımı ve analizi Atkı kolonu, çelik parçaları bir araya getirerek birleşik bir bütün oluşturan kolon formudur.Kafes kolonun genel arayüzünde hem eğilme momenti hem de eksenel kuvvet dönüştürülür. esas olarak kafes kolonuna etki eden dikey eksenel kuvvete dönüşür ve ana kuvvet, kafes kolonunun ayrık kolları tarafından kabul edilir.Kesme kuvveti, kayışlara veya levhalara dağıtılır ve onlar tarafından taşınır. sütunun kendine has özellikleri vardır ve bunlar esas olarak aşağıdaki yönlerde gösterilmiştir: Kafes sütununun hayali eksen etrafındaki ince-ince-oranına dönüştürülür; Sanal eksen etrafında bükülen eksantrik olarak sıkıştırılmış kafes sütunlar için, küresel kararlılık Eğilme momentine etki eden düzlemin kontrol edilmesi gerekir. Kafes kolonunun sublimbinin stabilite kontrolü, her bir sublimb'in en elverişsiz eksenel kuvvetine göre yapılır.Kafes kolonunun hesaplanması ayrıca fikstürü de içermelidir; Özel düğüm tasarımı için kafes kolonunun tasarımı, ayrıca genel hesaplamaya ve yerel tasarıma dahil edilmiştir.

 

3. Çelik yapı atölyesinin tepesindeki enine çerçevenin tasarımı ve analizi.

1) Çelik yapı atölyesinin gerilme sistemi.Çelik yapı fabrika binasının bileşenleri esas olarak destek sistemi, zarf yapı sistemi, çerçeve yapı sistemi, çatı yapı sistemi vb.İçerir.Destek sistemi esas olarak iki yönden oluşur: kolon desteği ve Çatı desteği Destek sisteminin rolü, çeliğin stabilitesini ve sertliğini sağlamak için her bir parçanın birleşik bir genel alan yapısı, karşılıklı bağlantı, etkileşim, ortak çalışma haline gelmesi için yatay ve uzunlamasına düzlem çerçevesini birbirine bağlamaktır. Tesis içinde normal ve güvenli bir üretim ortamı sağlamak için, bir ayının temel kirişi, duvar kirişi, dış duvarı, rüzgar sütunu ve diğer bileşenleri aracılığıyla ve rüzgarın duvarının ağırlığını transfer etmek için muhafaza yapı sistemi yük, duvara etkiyen rüzgar yükü. Çerçeve yapı sistemi, enine düzlem ve boyuna düzlem çerçevelerden oluşur.çelik yapı fabrika binası, yatay düzlem çerçeve çok önemlidir.Temel, çatı makası ve yatay kolondan oluşur.Çatı kirişi ile kolon üstü arasındaki bağlantı rijit veya menteşeli olabilir.Sütun segmenti ile temel arasındaki bağlantı ancak rijit bağlantı şeklinde kullanılabilir. boyuna düzlem çerçeve, yatay düzlem çerçeveden daha karmaşıktır.Bileşenleri arasında uzunlamasına kolon, temel, bağlantı kirişi, kolon desteği, dirsek, vinç kirişi vb. Bulunur.Esas olarak boylamasına rüzgar yükünü, boyuna sıcaklık gerilmesini, boyuna sismik kuvvetini ve vincin boylamasına yatay fren kuvvetini taşır.Ayrıca çelik yapı tesisi için de gereklidir.Çatı yapı sistemi çatısı için gereken her şeyi içerir. çatı panelleri, çatı destekleri, oluk plakaları, dirsekler, aşıklar, çatı kirişleri vb. gibi çelik yapı atölyesi.

Çelik yapı tesisi

2) Çelik yapı atölyesinin enine düzlem çerçeve yükü Geleneksel hesaplama yöntemine göre çelik yapı atölye tasarımı, yatay düzlem çerçeve ve boyuna düzlem çerçeve yapılarında ve tüm uzay yapısı hesaplama nesnesi olarak, ancak bu tür bir hesaplamada olmalıdır. daha karmaşıktır, iş yükü çok büyüktür, bu nedenle fiili işin hesaplanmasında, genellikle yük altındaki enine düzlem çerçevesi ve yük üzerindeki dikey düzlem çerçevesi tarafından ayrı ayrı hesaplanır, iş yükünün hesaplanması nispeten küçüktür, sonuçlar Çelik yapı atölyesindeki enine düzlem çerçeve şu şekilde çalışır: iç tesis tüm yatay ve dikey yüklere maruz kaldı, çelik yapı fabrika binasının temel birim seviyesini belirlemek için enine çerçeve tasarımı ve ardından Vinç kirişinden ve diğer eserlerden yanal yatay çerçeveye bağlanarak, onu bir uzay yapısı haline getirerek,çelik yapı fabrikasında uzunlamasına sertliğin iskeleti taşıma gereksinimleri.Çelik yapı fabrika binasının enine çerçevesinin tasarım yönteminde, enine çerçevenin yük hesaplaması yalnızca enine düzlemin taşıma kuvvetini içerirken, boyuna rüzgar yükü Bununla birlikte, fiili çalışmada, uzunlamasına rüzgar yükü yalnızca boyuna destek tasarımında dikkate alınır, ancak aslında, enine yapının çerçevesi enine rüzgar yükünden etkilenirken, boyuna rüzgar yükü de buna sahip olacaktır. Bu nedenle çelik yapı fabrika binasının enine düzlem çerçeve tasarımında boyuna rüzgar yükünün neden olduğu düzlem dış bükülme momenti de eklenmelidir.

 

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi 0

 

Prefabrik çelik yapı deposu için malzeme listesi ve teknik parametreler:

 

Hayır. Öğe Çelik yapı binası veya çelik çerçeve detayları
1 Malzeme Malzeme karbon yapısal çelik
2 Üretmek Kurşun zamanı Normalde peşinattan sonra 45 gün, ayrıca miktarına göre.
3 Kalite Sertifikasyon Fabrikadan kalite sertifikası, müşteri talebine göre üçüncü taraf.
4 Boyutlar Uzunluk H kiriş: 4000-15000mm
5 Kalınlık: web plakası: 6-32mm
6 kanat plakası: 6-40mm
7 Yükseklik 200-1200 mm
8 Renk Müşterilere göre
9 Boyut Adedi 1000 m2, genişlik * uzunluk * saçak yüksekliği,
10 Ana bileşenler Baz Çimento ve çelik temel cıvataları
11 Ana çerçeve H Çelik kiriş, Q235 Q345 çelik H kiriş ve kolonlar, boyalı veya galvanizli, kutu çelik, galvanizli C kesit veya çelik boru
12 İkincil çerçeve: galvanizli C veya Z aşık, çelik destek, bağlantı çubuğu, dizlik, yanıp sönen vb.
13 Malzeme Q235B, Q355B veya diğerleri gibi alıcıların istekleri: ASTM, BSEN, DIN, IPE, AISI, JIS,
14 Aşık C veya Z aşık: C120 ~ C320, Z100 ~ Z20'den boyut
15 Sütun X tipi, ağaç tipi, kafes, Çapraz, Kutu vb.
16 cıvata Düz cıvata ve Yüksek mukavemetli cıvata
17 Çatı ve duvar PU sandviç panel, Taşyünü sandviç panel veya Oluklu çelik sac
18 Gölgelik çelik sac, PU sandviç panel, Taşyünü sandviç panel
19 Kapı Sürgülü veya yuvarlanan kapı
20 Pencere Alüminyum alaşımlı pencere
21 Yüzey İki kat paslanmaya karşı dayanıklı boya veya Sıcak Daldırma Galvaniz
22 Levha 0.5mm veya 0.6mm galvaniz sac
23 Aksesuarlar Yarı saydam ışıklık kayışları, Vantilatörler, iniş borusu, Galvanizli oluk, Döşeme, yanıp sönen vb.
24 Bitirme seçenekleri Geniş renk ve doku yelpazesi mevcuttur, Alkid boyama, iki ana boyama, iki son boyama (gri boya, kırmızı boya, beyaz boya, epoksi çinko vb.).Veya Galvaniz.
25 Kullanımlar 1. Çelik atölyesi, çelik depo, çelik yapı tesisi
26 2. Çelik gövde yapısı
27 3. Çelik H-kolonu ve çelik H-kiriş
28 4. Portal çerçeve ürünleri
29 5. Yüksek bina projesi
30 6. Diğerleri çelik yapı binalar
31 Çizim Müşterinin ihtiyacına göre çizimlere veya çelik yapı tasarımına göre.

 

Dizayn

 

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi 1

ASTM A36 Prefabrik Çelik Yapı Depo Üretim Atölyesi 2

İletişim bilgileri
Qingdao Ruly Steel Engineering Co.,Ltd

İlgili kişi: steven

Tel: 0086-18661691560

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)